7 бер. 2014

Свято 8 Березня

З 5 по 7 березня у дитячому садочку пройшли святкові ранки до свята 8 Березня. Діти вітали мам, бабусь та всіх жінок зі святом!
26 лют. 2014

Свято Масляної

26 лютого у дитячому садочку пройшло свято Масляної. Веселі скоморохи запросили дітей повеселитися разом з ними, провести Зиму та зустріти Весну.
21 лют. 2014

У групі № 2 разом з батьками пройшла весела спортивна розвага "Ми веселі козачата "
14 лют. 2014

Тиждень театральної діяльності

Діти дуже люблять казки! В старшій групі ми не тільки їх слухаємо, а і вчимось читати, розглядати, переказувати за ілюстраціями. Дуже цікаво дітям уявити себе героями, перевтілитись у знайомих зайчиків, ведмедиків. По очах дітей можна здогадатись - ми у захваті від участі у театральному фестивалі. А казка "Теремок" у виконанні вихователів всім дуже сподобалась!
13 лют. 2014

Тиждень театральної діяльності

Діти групи № 7 під керівництвом вихователя показали театр мод за казкою "Рукавичка"
12 лют. 2014

Тиждень театральної діяльності

Сьогодні діти групи № 6 показали друзям лялькову виставу "Зайчикова хатинка". Вихователя групи № 5 обладнали куточок казки. У цьому тихому куточку дитина залишається наодинці і може репетирувати перед дзеркалом.
11 лют. 2014

Фестиваль театралізованої діяльності

Продовжуючи фестиваль театралізованої діяльності, вихованці групи № 4 залюбки показали драматизацію казки «Червона шапочка». Маленькі глядачі, у свою чергу, із захопленням спостерігали за пригодами головної героїні казки, співчували їй та її бабусі, сварили хитрого вовка.
10 лют. 2014

Театральний фестиваль

Цього понеділка у нашому садку стартував тиждень театральної діяльності. Розпочала його група №2 концертом "Веселий оркестр", під час якого діти продемонстрували свої таланти на музичній ниві. Вихованці групи № 1 мали змогу розповісті улюблені казки за допомогою пальчикового театру, а персонажів до вистави виготовила вихователь групи Шевченко Л.Г.
3 лют. 2014

Готуємось до театрального фестивалю

Діти вчаться розподіляти ролі, цікаво розповідати знайомі казки.
27 січ. 2014

День народження

Разом із веселим клоуном Васею діти святкували день народження своєї подружки