10 черв. 2014

Конкурс малюнків на асфальті

«Це правда, ну чого ж тут приховувати, діти люблять, дуже люблять малювати на папері, на асфальті, на стіні ...» Хто з нас не малював у дитинстві крейдою на асфальті? Такі дивовижні сліди з'являлися на сірій нерівній поверхні. І так чарівно зникає крейда, залишаючи в руці лише маленький кольоровий «огризок». І асфальт розквітає дивовижними фарбами, і жовте сонце світило нерівними променями, а в синьому небі ширяв повітряна куля з якимись незрозумілими істотами на борту ... Малювання на асфальті - це не тільки веселе заняття під час прогулянки. Це і творчість, і пізнання малюком навколишнього світу. Адже малювати асфальтною крейдою це зовсім не те ж саме, що водити на папері олівцем або пензликом. Тут зовсім інші відчуття. Але ж для малюків-дошкільнят творчість - це не стільки результат, скільки процес. І не так важливо насправді, який малюнок зрештою з'явиться на асфальті.
5 черв. 2014

Безпека життя

З вихователями була проведена консультація з правил безпеки на дорозі
2 черв. 2014

Міжнародний день захисту дітей

Сьогодні в нашому дошкільному навчальному закладі Міжнародний День захисту дітей. Адміністрація закладу виражає велику подяку Гордієнку Юрію Миколайовичу та його помічникам за встановлення ігрового дитячого майданчика, за створення казки для дітей. За ініціативи Гордієнко Юрія Миколайовича було організовано справжнє свято для малюків за участю казкових героїв Маші, Ведмедя, Вінні-Пуха, Білки, яких організувала Рибалко Ірина.
29 трав. 2014

Випускний бал

28 та 29 травня у садочку пройшли святкові ранки "Випуск до школи " у дітей груп № 2,4,8,10.
22 трав. 2014

Тиждень безпеки

Розповідь пожежного інспектора про засоби пожежегасіння дуже сподобалась дітям.
19 трав. 2014

Тиждень безпеки

В рамках тижня безпеки проведено комплекс заходів з вихованцями та їх батьками по запобіганню загибелі людей на водних обєктах в літній період
16 трав. 2014

Тиждень безпеки

У групі старшого ввіку № 8 вихователь Лугова О.О. в ігровій формі знайомила дітей з правилами поведінки на воді
15 трав. 2014

Тиждень безпеки

З 05.05 по 08.05 у дитячому садочку пройшов тиждень безпеки. Діти на заняттях знайомилися з правилами поведінки у різних ситуаціях.
14 трав. 2014

Тиждень безпеки

У групі старшого віку № 2 вихователь Пашко Н.М. закріплювала з дітьми правила дорожнього руху на пешеходному переході
8 трав. 2014

День Перемоги

В садочку пройшов концерт до свята Перемоги. Діти старшого та середнього віку співали святкові пісні, слухали пісні військових років, хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів.