Електронна реєстрація дітей до ДНЗ

У 2013 році Департамент освіти, управління утворення адміністрацій районів міста, всі школи і дитячі сади міста Харкова увійшли до Всеукраїнської Інформаційної системи управління освітою (Україна. ІСУО)

Підставами для впровадження нової системи стали постанова Кабінету Міністрів України «Про створення Єдиної державної бази по питаннях освіти» (від 13.07.2011 №752) і відповідні накази Міністерства освіти і науки України про впровадження цієї системи (від 29.11.2012 №1345) і Департаменту науки і утворення ХОГА (від 29.12.2012 №121).

Про систему

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків

Зареєструвати дитину в електронну чергу можна на сайті  dnz-reg.nz.ua