15 серп. 2014

Загартовування дитини влітку

Загартовування — один з важливих методів збереження здоров’я дітей. Його проводять з метою пристосування організму до різноманітних впливів навколишнього середовища.
11 серп. 2014

КАзка на подвір'ї

Діти вигадали та розиграли казку "Лисичка у курнику"
6 серп. 2014

Розвага

З дітьми була проведена розвага "Пригоди у лісі"
29 лип. 2014

На прогулянці

Вихователь Рибалко О.М. навчала дітей наглядати за городиною
22 лип. 2014

Вікторина

З дітьми була проведена літературна вікторина на кращій вірш про літо.
16 лип. 2014

Екскурсія до спортивної школи

15 липня діти старших груп ходили на екскурсію до спортивної школи
7 лип. 2014

Ой на Івана, ой на Купала...

В дитячому закладі проведено свято Івана Купала. Вихователі ознайомили дітей з народними традиціями.
27 черв. 2014

Наш рідний Харків

Напередодні дня Конституції ми продовжуємо знайомити дітей з визначними місцями нашого рідного міста.
24 черв. 2014

Ось воно яке, наше літо!

Літо - чудова пора року! Воно створює сприятливі умови для зміцнення здоров'я дітей, розвитку їх пізнавального інтересу! Можна більше перебувати на повітрі, грати, загартовуватися, повною мірою насолодитися дарами літа: свіжим повітрям, сонячними променями.
19 черв. 2014

Дитячі посиденьки

В нашому дитячому садочку діти не тільки граються та навчаються, але й полюбляють розважатися!