1 черв. 2013

Всесвітній день захисту дітей

Відбулось святкування міжнародного Дня захисту дітей.
28 трав. 2013

Спортивне свято

У молодшій групі № 6 відбулося спортивне свято разом з батьками "Вперед за скарбами"
23 трав. 2013

Випускний бал

23 травня у дитячому садочку відбулося свято
8 трав. 2013

Свято Перемоги

Діти старших та середніх груп підготували концерт до Дня Перемоги
26 квіт. 2013

Розвага до Дня памяті чорнобильцям

Діти групи № 10 разом з Незнайкою вивчали правила поводження з вогнем
19 квіт. 2013

Фестиваль

У дитячому садочку пройщов фестиваль "Сузір'я талановитих дошкільнят". Діти всіх груп разом з батьками виступали у номінаціях "Оркестр", "Ізображувальна діяльність", "Співи", "Танці", "Літературна діяльність". Всім дуже сподобалися цікаві номери.
1 квіт. 2013

День гумору і сміху

1 квітня пройшло веселе свято. Діти танцювали, грали, раділи.
1 бер. 2013

Свято 8 Березня

Мама - перше слово, яке вимовляє дитина.
17 січ. 2013

"Світ навколо нас - і ми його частинка!"

Під такою назвою пройшов майстер-клас Ібраєвої Олени Петрівни. Вихователям району було проведено заняття з дітьми групи №10 "Світ дивовижний навкруги і ми для нього друзі!" У презентації досвіду продемонстровано сучасні підходи до еколого-естетичного виховання. Учасникам майстер-класу було пропоновано планування для всіх вікових груп за данним напрямком, а також розроблені моделі занятть з екологічного виховання.