30 квіт. 2015

У групі середнього віку № 9 пройшла спортивна розвага "Всі ми моряки". Активну участь в спортивних іграх приймали батьки.
23 квіт. 2015

Планетарій у дитячому садочку

Працівники планетарію розповіли малятам про планети, зірки, життя космонавтів на орбітальній станції, показали слайди та відео за темою.
16 квіт. 2015

Колетивний перегляд

Вихователь Храмкова В.В. показала з дітьми старшого віку групи № 6 заняття з фізичної культури з елементами методики Єфіменко
10 квіт. 2015

Виставка дитячих робіт

9 та 10 квітня відбулася виставка дитячих робіт до свята Великодня
1 квіт. 2015

Розвага "Посміхниться - це корисно"

В дошкільному закладі пройшла весела розвага до Дня сміха
26 бер. 2015

Методичне об'єднання вчителів-дефектологів

26 березня пройшло методичне об’єднання для вчителів-дефектологів та логопедів за темою "Нетрадиційні та традиційні форми організації дитячої праці в дошкільному закладі"
23 бер. 2015

Свято "Пташки прилетіли"

23 березня у садочку пройшло свято зустрічі Весни. А разом з Весною пташки прилетіли.
20 бер. 2015

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності

18 березня 2015 року відбулося нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів "Вихователь року - 2015" Вихователь Лугова О.О. була нагороджена грамотою Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради за ІІІ місці у першому районному турі у номінації "Досвідчений вихователь"
12 бер. 2015