29 квіт. 2014

Знайомство з різними техніками малювання

Під час діяльності формування сенсорних еталонів вчитель - дефектолог Демченко С.В. знайомила дітей з різними техніками малювання та закріплювала кольори
28 квіт. 2014

Конкурс з охорони праці

Колектив дошкільного закладу прийняв участь у конкурсі, який проходив під девізом "Безпека праці та здоров'я під час використання хімічних речовин на виробництві"
24 квіт. 2014

Виставка дитячих робіт

До свята Великдень діти разом з батьками підготували різні роботи: писанки, паски, пасхальних крольчат.
23 квіт. 2014

Розвага "Великодний віночок"

23.04 пройшла розвага до Великоднього свята. Діти водили хороводи, співали народні пісні, прикрашали писанку, збирали великодній кошик.
16 квіт. 2014

У групі № 10 пройшла спортивна розвага "Всі ми моряки" для дітей з батьками
3 квіт. 2014

У групі № 6 пройшла спортивна розвага для дітей разом з батьками з елементами роботи за методикою Єфименка
27 бер. 2014

Методичний семінар

На базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №12 комбінованого типу Харківської міської ради 27 березня 2014 року було проведено методичне об’єднання для вчителів-дефектологів та логопедів. Темою методичного об’єднання було важливе питання про шляхи та методи формування творчих здібностей у дітей з особливими потребами. В ході засідання розкрили шляхи та методи формування творчих здібностей у дітей з особливими потребами у процесі предметно-практичної діяльності, визначили ефективність використання різноманітних методів та прийомів щодо розвитку дотику і дрібної моторики у дітей з особливими потребами, педагоги отримали методичну допомогу у використанні елементів розвитку творчих здібностей в різноманітних видах корекційних занять.
25 бер. 2014

Конкурс "Ми з мамою найкращі"

У дитячому садочку пройшов конкурс "Ми з мамою найкращі". Учасники розповідали про свої захоплення, виконували творчі роботи, співали, танцювали, читалі вірші. Було дуже цікаво!
24 бер. 2014

Свято птахів

Пташок викликаю із теплого краю, летіть соловейки на нашу земельку, летіть ластівоньки пасти корівоньки!
18 бер. 2014

Колективний перегляд

Вихователь Ксьонз Аліна Андріївна провела з дітьми групи № 10 заняття "Ознайомлення з творчістю Т.Г.Шевченка". Діти познайомилися з віршами та картинами майстра.