22 січ. 2014

.
16 січ. 2014

Розвага "Щедрий вечір"

Веселі колядники та щедрівники побажали всім щастя та здоров'я у новому році
9 січ. 2014

Команди двох старших груп зустрілися на змаганнях "Ми мороза не боїмося"
8 січ. 2014

Готуємось до святкування

Діти старших груп готуються щедрувати. Вчать колядки, щедрівки, розугрують веселі сценки з ряженою козою.
7 січ. 2014

Вітаємо з Різдвом Христовим!

Під ногами сніг рипучий, Вітер стріхи обміта: Нині день ясний, блискучий – День Народження Христа!
1 січ. 2014

Вітаємо всіх з Новим роком!

Наконец–то, Новый год, Наш любимый праздник! Пусть с собой он принесёт Нам игрушек разных. Пусть подарит нам конфет, Радость и веселье! Это счастье пусть на всех Новый год поделит.
30 груд. 2013

Свято Новий рік

Новорічне свято у дітей групи № 6
26 груд. 2013

День народження

Діти групи № 7 разом із клоуном святкували день народження своєї подруги
25 груд. 2013

Новорічні свята

24 та 25 грудня у дитячому садочку пройшли новорічні свята. Діти веселилися разом зі Снігуркою та Дідом Морозом.
23 груд. 2013

Колективний перегляд

Вихователь Третякова Вікторія Олегівна провела відкрите заняття на тему "В гості казка завітала". Діти із задоволенням обігрували знайому казку "Рукавичка"